18th Congregation - FNRE

FACULTY OF NATURAL RESOURCES AND ENVIRONMENT 
  
BSC RENEWABLE NATURAL RESOURCES  
  
FIRST CLASSNAME
 ABAKARI GODWIN
 ABU-SAFIANU ABDUL-WARIS
 AKUFFO AUGUSTINE
 DENTEH SILAS NKPAIJENFENE
 OFORI NANA JAMES
  
  
SECOND CLASS (UPPER DIVISION)NAME
 ABAARE RAYMOND
 ABAKEH KABA
 ABANYIN DOROTHY NKRUMAH
 ABESE YEBOAH DANIEL
 ABOLGA SARAH
 ABUBAKAR ABDUL-WAKIL
 ACHEAMPONG DANIEL
 ADDO ANIM GEORGE
 ADEBU SAKPAKU DERICK
 ADIITA JULIUS CAESAR
 ADONGO SULEMANA
 AFFUL EDMUND
 AGBEKO BRIGHT
 AHIEKPOR AKUA PHILOMINA
 AKPAGLO KWAME EMMANUEL
 ALHASSAN MUNTALA
 AMIDU ATAMPURI
 AMIGEITA SABINA
 AMOAH GODWIN
 ANNOM EDMUND LAWEH
 ANTWI DESMOND OWUSU
 APANIA AWINEMA CINDY
 APPIAH ALEXANDER
 ARHIN JONAS
 ASANTE PRINCE
 ASIEDU ALBERT
 ASSIFUAH HASFORD KOJO AINOO
 ATIVI ELORM EUNICE
 BAIDOO CORNELIUS
 BOAHENE TANNOR JONES
 BOAMPONG NARNETTE
 DENTEH JESSICA
 DONKOR KOFI FRANCIS
 DONKOR OLIVER
 DOSOO ESI FLORENCE
 DOUGHAN ABIGAIL
 DUAH BOAKYE KWAME JNR
 FLORENCE ODOI
 FUSEINI ABDUL-MUMIN
 FUSEINI MOHAMMED SADICK
 GYETUAH ENOCHDAVIDSON
 IBRAHIM HASSAN
 IBRAHIM SITA ABDALLAH
 ISSAH IBRAHIM
 JOSEPH KWEKU KOOMSON
 KALU IFEANYI
 KONLAN SIMON
 KPODO RAPHAEL
 KPORDZAXOR YOHANNES
 KWAO-BELAMEH REYNOLDS
 MOOMIN BURHANA
 NEGO PRISCILLA DZIDZOR
 NUHU NADIA MARIA
 ODURO NICHOLAS YAW
 OFOSU AKUAMOAH FREDRICK
 OSEI OWUSU DERRICK
 OSMAN TORISONG JERULLAH
 OWUSU-AFRIYIE GILBERT
 OYIADZO JONES WONDER
 RAFIU AHMED
 SALIA MARIAN ABIBA
 SAMPANA JOEL
 SEY KINGSFORD ANKOMAH
 SULEMANA SAFURA MODESTA
 TEFUTTOR GAMELI EDMUND
 VIEL VALENTINE VINIBE
 YAKUTU SUMAIYA
 YUONSONG DENIS
 YUSIF ANSAU
  
  
SECOND CLASS (LOWER DIVISION)NAME
 ABUBAKAR ABDUL-SAMED
 ADDI PRINCE ARKO
 ADJEI SAMUEL
 ADZAH JOHNYTHA
 AFRIFA SARAH POKUAH
 AKPALU MAXWELL MAWUNYA
 AKROFI CHRISTABEL
 ANGMORTER ALBERT
 ANKOMA ACQUAH JOACHIM
 APPIAH DANQUAH OSMOND
 ASANTE-OBENG DORCAS
 ATTAKUMAH MICHAEL
 ATUAHENE FELIX
 AVEDZI A PHILIP
 BAWA KALILU
 BAWA ZINDAM BERNU
 BOADI PATRICK
 DONKOH EMMUNUEL
 ENGMANN FREDERICK
 GYAMFI GEORGE
 HENRY ATO AKONOR
 HLORDZI VIVIAN
 JAMES YAW OWUSU
 JULIANA D TETTEH
 KETTEY-TAGOE BENJAMIN
 KWARTENG ROLAND
 NKRUMAH EMMANUEL SNR
 NUVIH JAMES
 NYAFULE ENOCK KUMAH
 NYAME FRANCIS
 OBENG-MENSAH GLORIA
 SANI NURUDEEN YAMBA
 SHAIBU AYISHA
 TAMANJA FAUSTINA
 WADRAGO SULEMANA
 MORNY WILLIAM MAWULI
 YUSSIF TENDAANA RAFIQ
 ZIYABA NATHANIEL